ucuzotoparcacisi.com

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ. DEPO TAŞINMASI VE YENİ GÜNCELEME NEDENİYLE 30 TEMMUZ'A KADAR HİZMET VEREMEYECEĞİZ. SAYGILARIMIIZLA

e-bülten hakkımızda iletişim

HAKKIMIZDA

Lepus Teknoloji Limited Şirketi

Otomobil sahipleri ve servislerin parça ihitiyaçlarını karşılayacak ucuzotoparcacisi.com, 2017 yılında hizmete girmiştir. Lepus Teknoloji Limited Şirketi'ne ait olan ucuzotoparcacisi.com yedek parça ve otomobil ekipmanları alanında, sektörün öncü adresi olma hedefiyle çıktığımız bu yolda, Japon ve Güney Kore araçları yedek parça temini konusunda önde gelen alışveriş adresleri arasında yer almayı başardı. İlk olarak Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Nissan, Isuzu, Mazda, Subaru, Kia, Hyundai markalarının yedek parça satışıyla başladığımız serüvenimize, Avrupa üretimi olan otomobil markalarınında yedek parçalarını ekleyerek gücümüze güç kattık. Yenilenen web sitemizle birlikte 100 binden fazla ürün çeşidiyle müşterilerimize daha kapsamlı hizmet sunma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. 

15 yıllık yedek parça deneyimini ziyaretçileriyle buluşturan ucuzotoparcacisi.com, ithalatçıdan-tüketiciye mantığıyla ve uygun fiyatlarıyla sektörde fark yaratmayı başardı. 

İLETİŞİM

Lepus Teknoloji Limited Şirketi

ADRES

Adres

Fatih Mahallesi Dalyan Sokak No: 2 Salimbey İş Hanı K.4 Ofis 74 Küçükçekmece / İSTANBUL

Telefon

0850 678 01 01 - 0501 336 28 86
05013362886

Harita

?>