Ürün Kategorileri
0850 678 01 01
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam:  0,00

Hakkımızda

Otomobil sahipleri ve servislerin parça ihitiyaçlarını karşılayacak ucuzotoparcacisi.com, hizmete girdi. Yedek parça ve aksesuar alanında sektörün öncü adresi olma hedefiyle çıktığımız bu yolda, ilk etapta ağırlıklı olarak Japon ve Güney Kore’nin önde gelen otomobil markaları Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Nissan, Isuzu, Mazda, Subaru, Kia, Hyundai’nin yedek parça ve aksesuarlarına yer verilecek. ucuzotoparcacisi.com’da, ilerleyen dönemde tüm markaların yedek parça ve aksesuarlarını ziyaretçilerimizin beğenisine sunacağız.

İstanbul-Mecidiyeköy’de merkez ofisinin açılışını yapan ucuzotoparcacisi.com, 15 yıllık yedek parça deneyimini ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. İthalatçıdan-tüketiciye mantığıyla hizmete başlayan ucuzotoparcacisi.com, uygun fiyatlarıyla sektörde fark yaratmayı hedefliyor. Ürünlerimiz ithal olup birinci sınıf eş değer parçalardan seçilmektedir.Ürünlerimiz orjinali ile aynı ebat ve özelllikleri taşımaktadır.

ucuzotoparcacisi.com ihtiyaçların anlaşılmasını kolaylaştıran platformu ile otomobil tutkunlarının aradıkları parça ve aksesuarı rahatça bulmaları için tasarlandı.