Türkiyenin En Uygun Fiyatlı Oto Yedek Parçaları Ucuz Oto Parçacısında. Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Subaru, Kia, Hyundai, Daewoo, Daihatsu yedek parça ve aksesuar satış Whatsapp Hattı : 0552 339 13 11

İade ve Değişim Şartları


Ucuzotoparcacisi.com’dan satın almış olduğunuz ürünleri kullanmadığınız ve ambalajına zarar vermediğiniz sürece 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Aracınızda denemek maksadı için bile olsa montajını yaptığınız ürünler geri alınmaz.

İade edilmek istenen ürünün faturası Firma adına kesilmiş ise, ilgili firmanın keseceği iade faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. İade Faturası kesilmediği takdirde, iade kabul edilmeyecektir.

Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü, kargoya vermeden önce ucuzotoparcacisi.com müşteri hizmetleriyle 0850 678 01 01 mutlaka iletişime geçin.

İade işlemini telefonda başlattıktan sonra ürünü, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. 

Ürün iade ve değişimlerde kargo ücretini TÜKETİCİ karşılar.

Ürününüz ucuzotoparcacisi.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası kontrol edilecektir.

Ürün tarafımıza ulaştığında kontrol edilir eğer iade koşullarına uygunsa ücret iadesi (kredi kartı - havale v.b.) ödeme tipine göre yapılır.

İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize kargo ile gönderilecektir. 


Hiçbir şekilde paketi, ambalajı deforme edilmiş ürünler geri alınmaz. Fotoğraftaki görsellere dikkat etmeniz önemle rica olunur. Kargo etiketi, adres bilgisi, açıklama notu, koli bandı vs... herhangi bir şekilde ürün ambalajının üstüne bir şey yapıştırmayınız. Ürünü kendi ambalajı ile birlikte ilave başka bir kutuya veya kargo şirketlerinin sağladığı paketleme ürünlerine koyunuz.


Örnek :