Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Saat 14:00'e kadar verilen siparişler, eğer ekibimiz tarafından şase numaranızdan uyumluluk kontrolü yapıldıysa aynı gün kargoya verilir.

Eğer ürün kontrolü yapılmadıysa veya ürün tedarikçiden temin edilecekse en geç 2 gün içinde kargoya verilir.

Ürünleriniz garantili mi?

Garanti ve İade

Yan sanayi ve muadil oem parçalarda garanti yoktur. Bu parçalar 14 gün boyunca ithalatçılar tarafından test edildikten sonra, arızalıysa birebir yenisiyle değiştirilir. Eğer yapılan testte parça arızalı değilse, müşteriye kargo ücretleride dahil olmak üzere iade gönderilir.

 

Orjinal otomobil markalarının parçalarında ise garanti, o aracın yetkili servisinde montaj yapıldığı taktirde 1 yıl PARÇA garantisi kapsamındadır. Sevis, montaj ücretleri garanti kapsamı dışındadır.

 

Orjinal triger zincir setlerinin PARÇALARI 60 bin km veya 2 yıl garantilidir. Montaj yapılan serviste, ürünün montajının yapıldığı gün faturanın üzerine aracın km'si yazılmak ve kutunun içinden çıkan km etiketi, kaputun altına yapıştırılmak zorundadır. Servis, ustalık ve zincir setinin haricindeki parçalar garanti kapsamında değildir. Ürünü ucuzotoparcacisi.com üzerinden satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde montaj yapılmalıdır ve servis faturası bu tarihler içerisinde geçerli olmalıdır. Bu tarihlerin dışında ibraz edilecek faturalar dikkate alınmayacak ve ilgili parça garanti kapsamına dahil edilmeyecektir.

 

Ürünü Satın Almaktan Vazgeçtim

Ürün kargoya verilmediği sürece, hesabınızda yer alan Siparişler adımından siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Ürün kargoya verildikten sonra ise, ürün iade süreci başlatmalısınız. Kargo ürünü size teslim ederken alımı iptal edebilirsiniz veya ürünü aynı şekilde kargoya teslim edebilirsiniz.

Ürün kullanımı sonrası iade değişim süreçleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

İade ve Değişim süreci:

 

yukarı

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5