Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Lepus Teknoloji Ltd. Şti.’nin sahip olduğu www.ucuzotoparcacisi.com, üyelerinin ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerine ve güvenliğine saygı duyar.

Bu nedenle müşteri bilgileri, sadece resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Mağazamız verdiği hizmetlerde müşteri bilgilerinin gizliliğine riayet etmeyi taahhüt eder. Bu bilgileri izinsiz kullanamaz ve başkalarına satamaz, başkalarıyla paylaşmaz.

Ödeme sayfasında girilen kredi kartı bilgileriniz banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi ile kişisel bilgileriniz 128 bit SSL sertifikamız sayesinde şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir. Mağazamız müşterilerinden kredi kartı bilgilerini telefonla veya e-posta yoluyla asla istememektedir.

3D Secure
3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.İnternetten yapılan kredi kartlı alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir.Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

3D Secure yöntemiyle yapılan alışverişlerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemizde yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt
Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan iletişim bilgileri (telefon, e-mail, adres gibi) Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir.

Kullanıcı Adı ve Şifre
Kullanıcının hesabına, sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır. Kullanıcının hesabına ulaşabilmek için gerekli olan şifresi 128 bit ile güvenli bir şekilde deşifre edilerek kullanılamaz ve çözülemez hale getirilerek saklanmaktadır.

Linkler
Bu siteden başka sitelere linkler vardır. Sanal Mağazamız, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Sipariş
Sipariş Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, soyisim, adres, telefon, T.C. No, e-mail gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

yukarı

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5