Garanti

Garanti:

Yan sanayi ve muadil oem parçalarda garanti yoktur. Bu parçalar 14 gün boyunca ithalatçı firmalar tarafından test edildikten sonra, arızalıysa birebir yenisiyle değiştirilir. Eğer yapılan testte parça arızalı değilse, müşteriye kargo ücretleride dahil olmak üzere geri gönderilir.

Orjinal otomobil markalarının parçalarında ise garanti, o aracın yetkili servisinde montaj yapıldığı taktirde 1 yıl PARÇA garantisi kapsamındadır. Sevis, montaj ücretleri garanti kapsamı dışındadır.

 

Triger zincir setinin PARÇALARI 60 bin km veya 2 yıl garantilidir. Montaj yapılan serviste, ürünün montajının yapıldığı gün faturanın üzerine aracın km'si yazılmak ve kutunun içinden çıkan km etiketi, kaputun altına yapıştırılmak zorundadır.

 

Zincir setinin haricindeki parçalar, servis ve ustalık ücretleri garanti kapsamında değildir. Ürünü ucuzotoparcacisi.com üzerinden satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde montaj yapılmalıdır ve servis faturası bu tarihler içerisinde geçerli olmalıdır. Bu tarihlerin dışında ibraz edilecek faturalar dikkate alınmayacak ve garanti kapsamına dahil edilmeyecektir.

 

yukarı

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5